Program divadla Hybernia

JAKUB SMOLÍK 60´ koncert s kapelou a hosty

JAKUB SMOLÍK 60´ koncert s kapelou a hosty

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystá narozeninové koncerty. Turné „60“ je naplánované na říjen – listopad 2019.

6. a 7.10.2019 se v Praze v divadle Hybernia uskuteční dva speciální koncerty, kde jako hosté vystoupí Michal David, Monika Absolonová, Těžkej Pokondr, Petr Kolář, Vašo Patejdl, Ilona Csáková a František Kasl.

Jakub Smolík

Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i ne-smírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu.

V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

V rámci narozeninových koncertů „60“ zazní ty největší hity. Host Petr Kolář spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

Turné „60“ je realizováno ve spolupráci s Agenturou TRDLA s.r.o. a Petr Brych.

Další informace naleznete na našem webu nebo na stránkách Jakuba. 

Celý text

Kalendář představení