Program divadla Hybernia

Kouzlo Vánoc - Vánoční příběh s Dětským baletem Praha

KOUZLO VÁNOC 

Prožijte krásný vánoční příběh s Dětským baletem Praha, kterým Vás provede Anděl a jeho věčný pokušitel, jeden malý a zlobivý čert. V adventní době snad dokáží tyto dvě milé postavy připomenout pravý smysl Vánoc, že to není o přejídání a největším množství dárků, ale o oslavě narození Ježíška a o lásce v rodině a mezi lidmi. Tato taneční hra se skládá ze třech obrazů, z nichž každý je ztvárněn zcela jinými hereckými prostředky a tanečními styly. Diváky potěší tedy nejen klasický tanec – balet, ale též folklorní krokové variace, trocha akrobacie a třeba i jazz.

Představení plné koled, vážné vánoční hudby i retro písní se snaží zachytit tradice, zvyky a pohádky českých Vánoc. Kouzlo vánoc je tedy jedno velké překvapení, kde vystoupí celá řada zajímavých hostů, je to příběh, který jistě obohatí vánoční atmosféru a bude krásným dárkem nejen malým divákům.

Vstupenky: předprodej vstupenek začne 20.11.2018

www.detskybaletpraha.cz

Vhodné pro děti od 4 let
Délka představení: 90 minut

Dětský balet Praha, z.s. byl založen v září roku 2012 a je to první dětský taneční soubor v Praze, který se věnuje zpracování významných baletních děl a tvorbě nových výpravných představení, která jsou ztvárněna pouze mladými tanečníky ve věku 4 – 18 let. Dětský Balet Praha zve ke spolupráci mnoho významných pedagogů, choreografů a umělců, kteří patří mezi špičku v tanečním odvětví. Ke krásné podívané navíc přispívá profesionálně navržená scéna a kostýmy. Soubor získal celou řadu významných ocenění a jeho patronem je Vlastimil Harapes (tanečník, herec, choreograf, sólista baletu Národního divadla v Praze a též jeho dlouholetý umělecký šéf).

Celý text

Kalendář představení