Program divadla Hybernia

Mistrovství České republiky v pole sport - Semifinále kategorie Junioři, Ženy profesionálové, Ženy elite a Masters

V pořadí již šestý ročník pole dance soutěže na nejvyšší úrovni v ČR Mistrovství České republiky v pole sport se bude konat 22.dubna, 23.dubna a 17. června 2017.

V České republice se jedná o poměrně mladou a rychle se formující sportovní disciplínu a již nyní slavíme obrovské úspěchy. V roce 2015 Česká republika získala na MS v Londýně 3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz a česká reprezentace se tak stala historicky nejúspěšnější reprezentací! Jen za čtyři roky se česká pole dance komunita dokázala vyšplhat na světovou úroveň! Z Mistrovství světa 2016 jsme si odvezli 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou!

Přijďte se podívat do divadla a podpořte své favority, celou pole dance komunitu a třeba i svého souseda nebo kolegu! 

Více na: www.polesport.cz

Pořádá: Czech pole & aerial sports federation www.cpasf.cz

Semifinále kategorie Junioři, Ženy profesionálové, Ženy elite a Masters Neděle 23. dubna 2017 11:00h

Druhý semifinálový den nabídne hned 4 kategorie tanečnic. A můžeme vám garantovat, že bude na co koukat! V historicky největším MČR (co se týče počtu účastníků) nejdříve předvedou to nejlepší juniorky. Naše juniorky jsou budoucností českého pole dance a již teď je o nich ve světě hodně slyšet! Následovat je budou soutěžící kategorie Ženy profesionálové a Ženy elite, kde se můžete těšit na ty nejlepší z nejlepších. Uvidíte nejlepší české lektorky pole dance, několikanásobné mistryně ČR i mistryně světa!

Myslíte si, že je pole dance určen jen mladším ročníkům? Nenechte se mýlit a počkejte si na kategorii Masters. Zavedení speciální kategorie pro dámy ve věku 40+ v roce 2016 se shledalo s nebývalým úspěchem, a proto jsme se rozhodli zařadit kategorii Masters také letos! Těšíme se na Vás a tu nejcennější odměnu, kterou soutěžícím můžete dát – Váš potlesk!

Tam nemůžete chybět!

Celý text

Kalendář představení