Program divadla Hybernia

Orchestr LORDS OF THE SOUND

Orchestr LORDS OF THE SOUND se svým obnoveným programem «Oscar Music Awards»


Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!

9. prosince – PRAHA, divadlo Hybernia

Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů.


K tomuto “skromnému” názvu tvůrce inspirovala trilogie «The Lord of the Rings» («Pán prstenů»). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné.


Hlavní zvláštností LORDS OF THE SOUND je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.


Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty.


Charakteristickým rysem LORDS OF THE SOUND se staly tematické koncerty. V pořadu „Oscar Music Awards“ zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.

Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například “Moulen Rouge”, “007: Skyfall”, “Avatar”, “Hvězdné války”, “Gladiator”, “Matrix”, “Titanic”, “The Artist”, „Pátý element“, “Hra o trůny” a z mnohých dalších.

Koncert se bude konat za účasti talentovaných zpěváků, přičemž každé jednotlivé vystoupení bude doprovázeno video projekcí.


Celková délka koncertního programu je zhruba 2 hodiny.


Informace a vstupenky na www.artpartner.cz

Vstupenky je možné zakoupit také na www.ticket-online.czwww.ticketportal.cz

https://youtu.be/zqODHlXnI2o

Celý text

Kalendář představení