Program divadla Hybernia

PIAF ! THE SHOW /FR/ (hostující představení)

PIAF ! THE SHOW /FR/

24.4.2019 od 19,30 h Hybernia Praha

25.4.2019 od 19,30 h Sono Centrum Brno

www.brnokoncert.cz

Předprodej v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz)

Do ČR se vrací Piaf ! The Show se skvělou Anne Carrere coby Edith Piaf!

Pocta slavné šansoniérce Edith Piaf – Piaf ! The Show, která vznikla při příležitosti 100 let od jejího narození, se po necelých dvou letech vrací do České republiky. Představení, které v prosinci 2017 sklidilo v Praze a Brně bouřlivé ovace a stejně tak sklízí úspěch po celém světě, znovu potěší milovníky francouzského šansonu ve středu 24. dubna 2019 v pražském Divadle Hybernia a o den později v Sono Centru v Brně .

Legendární zpěvačku v tomto představení o pohnutém životě pařížského „vrabčáka“ ztvárňuje francouzská zpěvačka Anne Carrere , která se českému publiku představila už v rámci prvního uvedení Paris The Show v roce 2015. Nyní v jejím dechberoucím podání uslyšíte písně jako L’Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l’amour, Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regrette rien – klenoty hudby 20. století a základní kameny tradice šansonu.

Třiatřicetiletá Anne Carerre je umělkyně širokého zaměření. Studovala zpěv, hru na flétnu a klavír, herectví i tanec. Pod křídly Directo Productions zakotvila v roce 2014, kdy se na castingu Paris The Show tvůrcům zalíbila natolik, že v něm byla obsazena do role Edith Piaf.

Zpěvačku ve výpravné Piaf ! The Show doprovodí kvartet pařížských muzikantů a důmyslně použitá projekce řady dobových pařížských snímků. Prostřednictvím velkolepé scény tvořené dobovými dekoracemi a videoprojekcemi se přeneseme do legendární pařížské čtvrti Montmartre plné kaváren, divadel a kabaretů. Předprodej na obě představení zajišťuje exkluzivně síť Ticketpro ( www.ticketpro.cz).

Obsazení:

Anne Carerre – zpěv

Philippe Villa – piano

Guy Giuliano – akordeon

Laurent Sarrien – perkuse, xylofon

Daniel Fabriquant – kontrabas

Info http://www.piaf-theshow.com/

Celý text

Kalendář představení