Program divadla Hybernia

NATALIJA MOHYLEVS’KA - «Ja zavelas»

Tak tedy „šla do toho“ („zavelas“) a nikdo ji nezastaví! Báječná zpěvačka, zajímavá herečka, stylová televizní moderátorka, ambiciózní producentka a jednou větou – národní umělkyně Ukrajiny Natalja Mogilevskaja se vydává na velké koncertní turné s novým koncertním programem!

Dne 24. února 2019 se v 19:00 v divadle Hybernia (Nám. Republiky 4) bude konat koncert populární ukrajinské zpěvačky, národní umělkyně Ukrajiny – Natalji Mogilevské, která představí svůj sólový koncert s názvem „Jdu do toho!“

Něžná, stylová a velmi ženská Natalja je vždy v centru pozornosti paparazziů. Během své tvůrčí kariéry získala tato talentovaná zpěvačka řadu cen a ocenění:

 – „Nejlepší zpěvačka Ukrajiny“;

 – „Nejlepší televizní moderátorka Ukrajiny“;

 – „Nejkrásnější žena v zemi“ …

A kdyby existovalo ocenění „Nejlepší energizér v zemi“, pak by ho na sto procent udělili právě Mogilevové! Vždy a všechno stíhá. Je třeba nový televizní projekt? Natalja je připravena pomoci. Potřebují mladé talenty pomoc? Žádné problémy! Je nutno vytvořit nový harmonický obraz v indickém stylu? Jak snadné! Její život je nepřetržitý vír událostí, ve kterém se rodí jak žhavé hity, tak i písně z čistého srdce.

Tato umělkyně má na svém hvězdném kontě již 10 studiových alb! A to ještě zdaleka není konec! Natalja nepřestává ohromovat mnoho tisíc fanoušků svými novými hity i stylovými videoklipy.

Její poslední práce „Ja zavelas!“ již několik měsíců láme rekordy na národním kolbišti, a image nezávislé, sebejisté divy stále víc a více vábí pohledy silnějšího pohlaví.

Web akce: www.ukrconcert.cz

Vstupenky se prodávají:
- v pokladně divadla Hybernia
 – v síti Ticket-OnLine.cz
 – v síti Vstupenkyprovas­.cz
 – v síti Ticketportal.cz

Celý text

Kalendář představení