Program divadla Hybernia

RETRO aneb Kam zmizel ten starý song?

Představení “RETRO aneb Kam zmizel ten starý song?“ je nové barevné a veselé taneční představení Dětského baletu Praha, určené pro všechny věkové kategorie. Během večera zazní ty největší české hity z let 60. – 80. Překvapením večera bude hned několik významných hostů, a to nejen tanečních.

Vhodné pro děti od 5 let

Délka představení: 80 minut

Omezené množství vstupenek možno koupit prostřednictvím sítě Ticketportal na:

https://www.ticketportal.cz/…n-stary-song

Vstupenky nedostupné v síti Ticketportal je možno zakoupit přímo v sídle Dětského baletu Praha, ul. Na Pěšinách 9/44, Praha 8 – domluva termínu možná na info@detskybaletpraha.cz.

POZOR! PRO DIVÁKY PLATÍ DRESSCODE – LÉTA 60.-80.

Dětský balet Praha, z.s. byl založen v září roku 2012. Jedná se o první dětský taneční soubor v Praze, který se věnuje zpracování významných baletních děl a tvorbě nových výpravných představení, která jsou ztvárněna pouze mladými tanečníky ve věku 4–18 let. Dětský balet Praha zve ke spolupráci mnoho významných pedagogů, choreografů a umělců, kteří patří mezi špičku v tanečním odvětví. Ke krásné podívané navíc přispívá profesionálně navržená scéna a kostýmy. Soubor získal celou řadu významných ocenění (např. Zlatý oříšek 2018 – ocenění nejšikovnějších dětí ČR) a jeho patronem je Vlastimil Harapes (tanečník, herec, choreograf, sólista baletu Národního divadla v Praze a též jeho dlouholetý umělecký šéf).

www.detskybaletpraha.cz
Celý text

Kalendář představení