Program divadla Hybernia

Sanremo Junior CZ/SK - finálový galavečer

Sanremo Junior CZ/SK 2018/2019

Celkem 10 finalistů z České republiky a 3 ze Slovenské republiky postoupili koncem roku do finále dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior CZ/SK. Výběr probíhal v několika kolech a jak říkali členové poroty, nebylo to vůbec jednoduché. Během několika dnů slyšeli mnoho velmi talentovaných dětí, postoupit ale mohl opravdu jen omezený počet. Kdyby záleželo na nich, asi by jich postoupilo více…
Kromě finalistů vystoupí také Helena Vondráčková, Miro Žbirka, Katarína Knechtová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Radim Schwab, Tereza Kavecká, Genny Ciatti a další.
To vše za doprovodu Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen. Na finálovém večeru se orchestr pod taktovkou Martina Hyblera sejde v obsazení big bandu, doplněný dřevěnými dechovými nástroji, kompletními smyčci a rozšířenou rytmickou sekcí.
Celým večerem bude provázet stejně jako v předchozích letech Jan Čenský.
V odborné porotě zasednou Helena Vondráčková, Miro Žbirka, Marta Jandová, Ondřej Soukup, Tereza Tobiášová, Janis Sidovský, Katarína Knechtová, Pavel Vítek, Tereza Kavecká, Marek Ztracený, Michaela A. Dobrovolná, Miroslav Michálek a Milan Zyka.
Jeden vítěz z České republiky a jeden ze Slovenské republiky pak budou v prvním květnovém týdnu reprezentovat Českou a Slovenskou republiku v italském lázeňském městě Sanremo,v jedné z nejprestižnějších mezinárodních dětských soutěží pro zpěváky a zpěvačky ve věku 6 až 15 let.
Více na www.sanremojunior.cz, www.sanremojunior.sk

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / sektor ZTP/P-DISABLED je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) / bezbariérový přístup ANO, Parter

Změna programu vyhrazena.
Celý text

Kalendář představení