Program divadla Hybernia

Tarzan - náhradní termín

Náhradní termín pro vstupenky zakoupené na jaro a podzim 2020. Kontaktujte, prosíme, prodejce, u kterého jste si lístek zakoupili. Pokud jste vstupenky zakoupili u nás, prosíme, kontaktujte obchodní oddělení: DIVADLO HYBERNIA: vstupenky@hyber­nia.eu, pokladna@hyber­nia.eu, 703 670 760, 605 108 326. Pokud jste vstupenky zakoupili v síti a na pobočkách TICKETPORTAL, postupujte dle https://www.ticketportal.cz/Article/6234?…; Pokladna Ticketportal je dočasně uzavřena. Bližší informace najdete na webových stránkách www.ticketportal.cz.

Muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.

Všechna páteční představení muzikálu Tarzan ( pouze páteční představení ) jsou s anglickými titulky. Vstupenky pro dobrou viditelnost titulků doporučujeme zakoupit do 13. –23.řady nebo na balkon.

Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia! Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl za skladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získala Zlatý globus a Oscara. Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro Theatrical Broductions na Broadwayi v New Yorku. Dále byl úspěšně uváděn na dalších scénách v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku… Tarzan je nejzpracovávanější knižní, televizní a filmovou postavou. Režisér Libor Vaculík se po mnoha úspěšných muzikálech zaměří na broadwayskou špičku. Scénograf Petr Hloušek promění Divadlo Hybernia v džungli, atmosféru kostýmně podpoří Roman Šolc a za pomoci choreograficko-akrobatického tandemu Ivany Hannichové a Jana Kohouta se v jedinečné a specifické řeči muzikálu ocitne divák uprostřed skutečné džungle. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras. délka představení: 2 hod 30 minut ( s přestávkou ) Vstupenky možné zakoupit přímo na pokladně Divadla Hybernia nebo přes obchodní oddělení na telefonních číslech 605 108 326, 703 670 760 nebo emailu: vstupenky@hyber­nia.eu, pokladna@hyber­nia.eu.

Více informací o muzikálu: http://www.muzikaltarzan.cz/ PREMIÉRA – Divadlo Hybernia 4. října 2019

Celý text