​Muzikál Mefisto produkce Divadla Hybernia slavil úspěch na mezinárodním festivalu v Jižní Koreji!

Muzikál Mefisto byl tento rok vybrán, aby zahajoval mezinárodní festival DIMF 22.6.2018 v Daegu v budově Opera House. Daniel Barták představitel dvojrole Andreucia a Fausta získal na festivalu hlavní cenu za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.

Prestižního festivalu DIMF se od 22.6. do 25.6.2018 i ten­tokrát zúčastnily muzikály ze všech koutů světa (jako například Flashdance (Londýn), I Love Piaf (Francie) atd.) V této světové konkurenci je úspěch Daniela Bartáka a celého souboru muzikálu Mefisto obdivuhodný.

A protože Divadlo Hybernia od záři opět hraje muzikál Mefisto, máte jedinečnou možnost shlédnout tento oceňovaný muzikálový počin.

https://www.ticketportal.cz/…Mefisto 

​Změna několika termínů představení Divadla Hybernia!

Dovolte, abychom Vám touto cestou oznámili, že z důvodu pronájmů divadla rušíme tyto termíny: 24.1. 18:00 Mefisto 3.2. 14:00 Doktor OX 15.2. 18:00 IAGO 14.3. 18:00 IAGO 28.3. 18:00 Doktor OX 11.4. 18:00 IAGO 19.4. 18:00 Mefisto 20.4. 14:00 Mefisto 20.4. 18:00 Mefisto 25.4. 18:00 Doktor OX 2.5. 18:00 Galileo 16.5. 18:00 Mefisto 23.5. 18:00 Doktor OX 6.6. 18:00 IAGO Omlouváme se. V případě vrácení vstupného se obracejte přímo na místo zakoupení. V případě výměny vstupenek na jiný termín kontaktujte obchodní oddělení Hybernia, a.s.: vstupenky@hybernia.eu, telefon: 605 108 326, 221 419 412 nebo přijďte rovnou na pokladnu Divadla Hybernia, kde Vám budou vstupenky okamžitě vyměněny. Děkujeme za pochopení. 

Aktualita

Aktualita

GALILEO -MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! HVĚZDNÝ NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU! JIŽ NYNÍ V PŘEDPRODEJI. Už dnes si můžete přednostně zakoupit vstupenky na muzikál Galileo. Exkluzivně jen v roce 2019 v pražském Divadle Hybernia se vrací na scénu jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů – Galileo z pera Janka Ledeckého. Vstupenky jsou nyní již v prodeji. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

DOKTOR OX

DOKTOR OX Nejbližší termín 11. 1.

http://www.doktorox.cz/ Ve dnech 4. a 5. října se uskutečnila v divadle Hybernia slavnostní předpremiéra a premiéra muzikálové komedie Doktor Ox. Libreto a režie tohoto původního českého muzikálu, který je inspirován povídkou Julese Vernea, je dílem zkušeného scenáristy a režiséra Zdeňka Zelenky, autorem hudby je uznávaný skladatel Jiří Škorpík, texty napsal renomovaný textař Boris Pralovszký, autorem zcela originálně pojaté choreografie je Ivana Hannichová.

Navrácení zaplaceného vstupného na muzikály Sybila, Ferda Mravenec, Romeo a Julie a Robinson – námořník z Yorku

Pro navrácení zaplaceného vstupného na muzikály Sybila, Ferda Mravenec, Romeo a Julie, Robinson – námořník z Yorku je třeba se obrátit na místo zakoupení, tj. prodejní síť, popř. obchodní oddělení společnosti MUSICAL PRODUCTION, s. r. o. www.musical-production.cz e-mail: info@musical-production.cz Tel: 602 475 533

IAGO

IAGO Nejbližší termín 18. 1.

NEJVĚTŠÍ LÁSKA, NEJVĚTŠÍ ZRADA Muzikál podle Shakespearova Othella. Geniální klasické milostné drama, moderně zpracované a přenesené hudbou do žhavé současnosti. Vyprávěné tak, jak ho prožívá Shakespearův nejslavnější zloduch. IAGO. Budete ho milovat.

MEFISTO

MEFISTO Zadané představení 25. 1.

Znovu prožít mládí? Proč ne? DOMLUVTE SE S ĎÁBLEM! Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu. Velkolepě pojatý muzikál MEFISTO je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia. Sledujte web muzikálu a staňte se fanouškem na Facebooku  

4TET

4TET Nejbližší termín 30. 12.

Zbrusu nová koncertní verze V. – PREMIÉRA 16.10.2018 Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí. 4TET: Tenor David Uličník baritone 1 Jiří Korn baritone 2 Jiří Škorpík bass Dušan Kollár více informací: www.4TET.cz

Anna K.

Anna K. Nejbližší termín 22. 12.

Fanoušky oblíbená, hudebními kritiky oceňována, několikanásobná zpěvačka roku, Anna K. vyráží na akustické předvánoční turné a se svou kapelou vám představí nejen své, ale i nejnovější písně z jejího úspěšného alba Světlo v akustických aranžích.

Janek Ledecký – Vánoční turné 2018

Janek Ledecký – Vánoční turné 2018 Nejbližší termín 20. 12.

Hudební skladatel, textař, producent a muzikálový herec Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Během své sólové kariéry vydal 15 řadových alb, přičemž poslední album Na konci duhy vyšlo v roce 2015. http://www.le­decky.cz/

Královna Kapeska

Královna Kapeska

Známé postavy a úchvatný, pohádkový příběh muzikálu Kapka medu pro Verunku znovu ožijí ve volném pokračování s názvem Královna Kapeska. Premiéra muzikálu se uskuteční 7. března 2018 v Divadle Hybernia v Praze. Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že KTS, Kates, Král temných sil, svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří. Jaké role a úlohy v tom všem hrají známé postavy Honzy, Mirka a Jiříka i Verunky, Katky a Bětky, to bude překvapení pro všechny. Hudbu má opět na starosti Tomáš Beran, texty pak Kristýna Pixová. Jejich nádherné skladby z Kapky medu pro Verunku si stále hrají a zpívají děti v celé České republice. Kapka medu pro Verunku přilákala více než 120.000 velkých i malých návštěvníků a pořadatelé věří, že Královna Kapeska tuto hranici překoná.

Nejúspěšnější česká ABBA formace

Nejúspěšnější česká ABBA formace Nejbližší termín 31. 12.

Nejúspěšnější česká ABBA formace ABBA CZ, která pravidelně vyprodává sály po celé České republice, ale i zahraničí, vystoupí na Silvestra se svou výjimečnou show, precizní choreografií a originálními kostýmy tentokrát s ještě větším doprovodem v divadle Hybernia. ABBACZ znamená drive, tah a pohyb na pódiu. Vstupenky v prodeji v systému Ticketportal.

Romeo a Julie - balet

Romeo a Julie - balet Nejbližší termín 20. 4.

Milostná tragédie Romea a Julie je jistě jedním z nejznámějších příběhů lásky v historii světového dramatu.

St. Petersburg Festival Ballet «Labuti jezero»

St. Petersburg Festival Ballet «Labuti jezero»

St. Petersburg Festival Ballet – Skvělé a velkolepé umělecké těleso, disponující vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou důkladnou elegancíí klasiky, svěžím dechem XXI. století, ideální technikou provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací. Členové petrohradského souboru St. Petersburg Festival Ballet vám předvedou skvosty světové klasiky, kam patří: 12.12.2018 – PRAHA, divadlo HYBERNIA “Labutí jezero” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského)

St. Petersburg Festival Ballet «Louskáček»

St. Petersburg Festival Ballet «Louskáček»

St. Petersburg Festival Ballet – Skvělé a velkolepé umělecké těleso, disponující vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou důkladnou elegancí klasiky, svěžím dechem XXI. století, ideální technikou provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací.

The Best of Swan Lake

The Best of Swan Lake Nejbližší termín 23. 12.

To nejlepší z Labutího jezera Jedná se o ucelený příběh na motivy německé pohádky s hudbou kterou složil P.I.Tchaikovsky. Délka představení je 105 minut včetně 15ti minutové přestávky. Budete mít možnost shlédnout nejlepší české baletní sólisty. Příběh je vhodný i pro děti od 3 let.

VÁNOČNÍ GOSPEL

VÁNOČNÍ GOSPEL

Vánoční gospelový svátek… Pražské Divadlo Hybernia přivítá po roce znovu samostatný koncert skvělého gospelového souboru ze Slovenska. The Gospel Family se sbormistrem Jurajem Hortem nabídnou další zajímavý program. Hostem bude tentokrát operní hvězda, pěvec Národního divadla v Praze a pedagog JAMU Zdeněk Plech. To všechno v neděli 9.12.2018 od půl jedenácté dopoledne. 

Vánoční koncert Jakuba Smolíka s kapelou a speciálním hostem Petrem Kolářem!

Vánoční koncert Jakuba Smolíka s kapelou a speciálním hostem Petrem Kolářem! Nejbližší termín 19. 12.

Koncertní program je sestaven z největších hitů Jakuba Smolíka (Ave Maria, Víš, Prý chlapi nebrečí, Až se ti jednou bude zdát, Sen kovbojů, Říkej mi táto…) a také z CD Šťastné a veselé Vánoce, které obsahuje mnoho krásných vánočních písní od autorů Petra Jandy, Petra Koláře, Zdeňka Bartáka, Michala Davida, Štěpána Kojana a dalších (Zvony Vánoc, Vánoční píseň, Zapálím svíčky, atd.). 

Vánoční nostalgie 2018

Vánoční nostalgie 2018

Na bronzovou neděli 9.12.2018 ( začátek 18.00 hodin) připravuje Agentura Amfora již devátý galakoncert Vánoční nostalgie. Za doprovodu vynikajícího Christmas Bandu Pavla Větrovce zazpívají Vašo Patejdl, Monika Absolonová, Zdeněk Plech, Marek Ztracený, Jaroslav Uhlíř, Josef Laufer, Heidi Janků, Daniela Šinkorová, Lenka Filipová, Edita Adlerová, Josef Laufer, Josef Zíma a slovenský sbor The Gospel Family. Diváky jistě pobaví i Richard Nedvěd.

Vstupenky na muzikál GALILEO již v předprodeji!

Vstupenky na muzikál GALILEO již v předprodeji!

GALILEO-MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! HVĚZDNÝ NÁVRAT LEGENDÁRNÍHO MUZIKÁLU! JIŽ NYNÍ V PŘEDPRODEJI. Už dnes můžete přednostně zakoupit nejlepší vstupenky na muzikál Galileo na iDNES.cz. Akce trvá do pátku 7.9.2018. Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů! Exkluzivně jen v roce 2019 v pražském Divadle Hybernia se vrátí na scénu jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů – Galileo z pera Janka Ledeckého. Vstupenky půjdou do prodeje 12. září, čtenáři iDNES.cz si však vstupenky na chystaná představení můžou koupit už nyní.

Předchozí | 1 | Další