Otevření pokladny v Divadle Hybernia

Během nouzového stavu je pokladna uzavřena. Postupujte dle informací: http://www.hybernia.eu/…i-rady-statu

Informace ke zrušeným muzikálům TARZAN, GALILEO, MEFISTO a baletům a platnost dárkových poukazů Divadla Hybernia

Informace ke zrušeným muzikálům TARZAN, GALILEO, MEFISTO a baletům a platnost dárkových poukazů Divadla Hybernia

Představení od 5. – 31. 10. 2020 jsou z důvodu nařízení vlády zrušena. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kontaktujte místo zakoupení vstupenek. Děkujeme za pochopení. Vstupenky zakoupené na jaro 2020 jsou také stále v platnosti a doporučujeme jejich výměnu za voucher (do 31. 3. 2021), případně vyřešení náhrady u prodejce, u kterého jste si vstupenky zakoupili. Dárkové poukazy Divadla Hybernia s platností do 30.6.2020 mají prodlouženou platnost do 30.6.2021. Dárkové poukazy Divadla Hybernia s platností do 31.12.2020 mají prodlouženou platnost do 31.12.2021. Náhradní termíny zveřejníme po ukončení nouzového stavu.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU - Věra Martinová 60

POZOR ZMĚNA TERMÍNU - Věra Martinová 60

Koncert Věry Martinové se z organizačních důvodů přesouvá na 2. února 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení. Výroční koncert zpěvačky a kytaristky Věry Martinové u příležitosti jejího životního jubilea. Kromě samotné jubilantky, která vystoupí za doprovodu své doprovodné skupiny a také komorní filharmonie SMIKOF ji na pódium přijdou písničkou popřát hosté programu např. David Stypka, Pavlína Jíšová, Vesna a další. Vstupenky zakoupíte přes Ticketportal https://www.ticketportal.cz/…OVA-6… , na pokladně Divadla Hybernia: 221 419 420 nebo přes obchodní oddělení: 221 419 412. Výroční koncert zpěvačky a kytaristky Věry Martinové u příležitosti jejího životního jubilea. Kromě samotné jubilantky, která vystoupí za doprovodu své doprovodné skupiny a také komorní filharmonie SMIKOF ji na pódium přijdou písničkou popřát hosté programu např. David Stypka, Pavlína Jíšová, Vesna a další.

TARZAN

TARZAN Nejbližší termín 19. 11.

Nenechte si ujít muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života. Vstupenky ZDE, na pokladně Divadla Hybernia nebo přes obchodní oddělení (tel. 221 419 412). 

MEFISTO

MEFISTO Nejbližší termín 4. 12.

Znovu prožít mládí? Proč ne? DOMLUVTE SE S ĎÁBLEM! Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.  

Aktuální informace o změnách termínů koncertů a akcí

Aktuální informace o změnách termínů koncertů a akcí

Na základě vyhlášení stavu nouze jsou zrušeny tyto akce: Dasha o trochu větší koncert – říjnový termín zrušen dle nařízení vlády, koncert přesunut na 22. 4. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti. Tato představení mají změnu termínu a u všech zůstávají vstupenky v platnosti: Bee Gees – nový termín 26. 5. 2021. Koncert Věry Martinové – nový termín 2.2.2021. Před­stavení Balet St. Petersburg Labutí jezero – nový termín 18.11.2021. Koncert Dhafer Youssef – nový termín 28.5.2021. Před­stavení Show-Balett TODES – nový termín 3.2.2021. Koncert Formidable! Aznavour – nový termín 25.1.2021. Koncert Forever Amy – nový termín 28.3.2021. Koncert Yuriy Shatunov – nový termín 11. 5. 2021. Backbeet Beatles – nový termín 24.6.2021. V pří­padě dotazů se na nás můžete obrátit na telefonu 605 108 326, 703 670 760 a mailu: vstupenky@hybernia.eu, pokladna@hybernia.eu. Děkujeme a těšíme se na vás!

Divadlo Hybernia zahajuje novou sezónu

Divadlo Hybernia zahájí novou sezónu 11. září světově proslulým muzikálem Tarzan. Ceníme si Vaší přízně a jsem rádi, že se po tak dlouhé době opět setkáme v divadle. Od 1. září vstupuje v platnost nařízení vlády povinnost nosit roušku a rozdělit návštěvníky do sektorů. Proto zavádíme sektorový plán a připravujeme hygienická a bezpečnostní opatření. Pro vstup do divadla bude otevřen hlavní vchod a také vchod z ulice Hybernská. Díky architektonickému členění divadla můžeme návštěvníky rozdělit do jednotlivých sektorů s maximálním počtem do 500 osob, a tím zajistit bezpečnostní odstup. Příchod diváků, jejich pobyt v divadle i následný odchod bude zorganizován tak, aby byli diváci v rámci jednotlivých sektorů od sebe odděleni a nepotkali se ani v prostorách občerstvení, toalet či šaten. Při vstupu do divadla budeme všem návštěvníkům měřit teplotu, k dispozici bude samozřejmě dezinfekce na ruce a jednorázové roušky bude možno zakoupit přímo v divadle. Všechny prostory divadla jsou pravidelně dezinfikovány. Děkujeme za vstřícnost a těšíme se na Vás!

GALILEO

GALILEO Nejbližší termín 12. 11.

GALILEO - MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty? Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy. Vstupenky můžete zakoupit na pokladně našeho divadla nebo přes síť našich prodejních partnerů. ZDE Těšíme se na Vás!

HAMLET

HAMLET

PODZIMNÍ PŘEDSTAVENÍ MUZIKÁLU HAMLET SE NEKONAJÍ. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. O dalším postupu vás budeme informovat. Světově nejúspěšnější muzikálové zpracování Shakespearova Hamleta. Hvězdně obsazený muzikál Janka Ledeckého s monumentální výpravou, náročnou choreografií, dramatickými scénami a nádhernou hudbou. Muzikál, který ohromil diváky po celém světě.

Romeo a Julie - balet

Romeo a Julie - balet

Milostná tragédie Romea a Julie je jistě jedním z nejznámějších příběhů lásky v historii světového dramatu.

The Best of Swan Lake

The Best of Swan Lake Nejbližší termín 4. 12.

To nejlepší z Labutího jezera Jedná se o ucelený příběh na motivy německé pohádky s hudbou kterou složil P.I.Tchaikovsky. Délka představení je 105 minut včetně 15ti minutové přestávky. Budete mít možnost shlédnout nejlepší české baletní sólisty. Příběh je vhodný i pro děti od 3 let.

Zrušeno - ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA - KŘEST ALBA

Zrušeno - ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA - KŘEST ALBA Nejbližší termín 15. 11.

Koncert byl zrušen. Vstupné se vrací. Obraťte se na prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili. Děkujeme. I s hosty jej představí a pokřtí v neděli 15. listopadu v pražském Divadle Hybernia. Nové písničky vznikaly ve studiích Sono pod producentským dohledem Eddieho Stevense, jenž stojí za alby zpěvačky Róisín Murphy, anglické triphopové skupiny Zero7 nebo slovenské zpěvačky Jany Kirschner. Podle zpěváka Roberta Křesťana se novými skladbami prolínají témata vztahů a emocí. „Na psaní textů jsem měl potřebný klid i prostor a celý projekt probíhá v uvolněné a pohodové atmosféře,“ říká Křesťan. A na výsledku je to podle něj znát. Hloubavé texty podbarvené hudebními obrazy a klenutými instrumentálními pasážemi vytváří typickou náladu Druhé Trávy. „Navíc jsme oslovili skvělého producenta, který se nebál experimentovat a pomohl nám celé album posunout zase o krok dál,“ dodává kapelník Luboš Malina.

Předchozí | 1 | Další