Program divadla Hybernia

ANNIE

Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová. Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku pan Warbucks na doporučení své geniální osobní asistentky Grace Farrelové rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Warbucks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.

Muzikál je vhodný pro děti z 1. stupně Základních škol. Délka: 60 min (představení je bez přestávky)

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ:

14. 6. 2023 10:00 200,–Kč VSTUPENKY ZDE
14. 6. 2023 18.00 350,– Kč VSTUPENKY ZDE

16. 6. 2023 10:00 200,–Kč VSTUPENKY ZDE
16. 6. 2023 17:00 350,– Kč VSTUPENKY ZDE

Hromadné objednávky zde: vstupenky@hyber­nia.eu

Jednotlivé vstupenky kupujte online či přímo v pokladně Divadla Hybernia.

Hudba vás inspiruje a musíte při ní tančit a zpívat? Pokud si chcete sami na vlastní kůži vyzkoušet stát na jevišti a být součástí opravdového muzikálu, zkuste si vybrat z nabídky kurzů Dětského studia, které se konají pravidelně u nás v Divadle Hybernia.

Muzikálové studio nabízí komplexní divadelní přípravu jak pro děti s profesionální ambicí, tak pro ty, kteří hledají intenzivní uměleckou zájmovou aktivitu.

Provozovatel Muzikálového Studia Hybernia – Dětská Studia s.r.o. má za sebou nastudování muzikálů One Bright Star, Frankie a Já, Hagbanino prokletí, Splň si svůj sen, Šeherezáda, Annie, Praváblondýnka, Malá mořská víla, Madagaskar a Pomáda. Veškerou fotodokumentaci naleznete na Facebooku a Instagramu Dětských Studií.

https://detska-studia.com

https://detskastudia.auksys.com/…er/index.php

Celý text

Kalendář představení