Program divadla Hybernia

PAVLO ZIBROV & ANNA TRINCHER

Вже11го травня в Празі відбудеться спільний концерт Народного артиста України, композитора Павла Зіброва та відомої співачки, інфлуенсерки – Анни Трінчер.

Не пропустіть можливість підспівувати найвідоміші хіти! Від головного вусаня країни – « Хрещатик» , «Вуса Бренд», «День народження», «Метрві бджоли не гудуть» та багато інших хітів будуть лунати у цей вечір, а також найкращі пісні від народної улюбленеці Анни Трінчер – «Не залишай», «Метелики», «Ти робив мені каву» прем’єри та нові звучання українських пісень.

За останні роки Павло Зібров захопив молоду аудиторію, став актором кіно, DJ-ем та активно бере участь у всіх рейтингових шоу та концертах. За роки творчої кар'єри у артиста вийшли десятки альбомів та кліпів. Павло Зібров — легенда «Української пісні року». Секрет його популярності протягом 35 років – фірмові вуса. Як каже Павло – вони мій зв’язок з космосом.

Анна Трінчер — співачка, та інфлуенсерка з мільйонною аудиторією. Яка стрімко набирає оберти та займає перші місця в трендах українського шоу-бізнесу.

Останні пісні, що стали абсолютними хітами 2022 року. Пісня «Не залишай» стала ліками для всіх жінок, які чекають на своїх коханих. «Рідна мати моя» – теплий спогад про миті дитинства, а «Зай» про всіх українців, які вимушено проживають за кордоном. І «Який ти козак», абсолютний хіт який за добу на набрав більше 1000000 переглядів.

Від початку бойових дій артисти активно підтримують нашу армію, виступають у військових частинах і шпиталях, беруть участь у благодійних проєктах і концертах.

Підтримаємо Україну разом!

Celý text

Kalendář představení