Informace ke zrušeným muzikálům TARZAN, GALILEO, MEFISTO a platnost dárkových poukazů Divadla Hybernia

Informace ke zrušeným muzikálům TARZAN, GALILEO, MEFISTO a platnost dárkových poukazů Divadla Hybernia

Představení od 5. 10. 2020 – 30. 06. 2021 se z důvodu nařízení vlády nekonala. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kontaktujte místo zakoupení vstupenek. Pokud jste vstupenky zakoupili u nás, prosíme, kontaktujte obchodní oddělení: DIVADLO HYBERNIA: vstupenky@hyber­nia.eu, 605 108 326. Dě­kujeme za pochopení. Vstupenky zakoupené na jaro 2020 jsou také stále v platnosti a doporučujeme jejich výměnu za voucher (do 31. 12. 2021), případně vyřešení náhrady u prodejce, u kterého jste si vstupenky zakoupili. Všechny dárkové poukazy Divadla Hybernia mají prodlouženou platnost do 30.6.2022. 

TARZAN

TARZAN Nejbližší termín 1. 10.

Nenechte si ujít muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života. Vstupenky ZDE, na pokladně Divadla Hybernia nebo přes obchodní oddělení (tel. 221 419 412). 

MEFISTO

MEFISTO Nejbližší termín 10. 12.

Znovu prožít mládí? Proč ne? DOMLUVTE SE S ĎÁBLEM! Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.  

Aktuální informace o změnách termínů koncertů a akcí

Aktuální informace o změnách termínů koncertů a akcí

Vzhledem k aktuální situaci byly v Divadle Hybernia zrušeny, nebo mají nový termín, tyto akce: Bee Gees – nový termín 4.9.2022. Balet Labutí jezero St. Petersburg je z 21.3. 2022 od 19.00h přesunut na 18.6.2022 od 19h. Koncert Formidable! Aznavour – nový termín 15.6.2022. Koncert Yuriy Shatunov – 6. 5. 2022 koncert zrušen. Obracejte se na prodejce. Jakmile bude možné domluvit náhradní termín, informaci najdete na webových stránkách Ticketstram nebo Hybernia. Backbeet Beatles – nový termín 23.6.2022. Cre­edence Clearwater Revived nový termín 5.9.2022. Whitney Houston Tribute – The greatest love of all přesunuto z 28.5.2022 na 28.4.2023 od 20:00h. „Vzhledem k probíhající pandemii a také válce na Ukrajině a důsledkům, které s sebou přináší, jsme nuceni odložit turné „The Greatest Love of All“ ve Finsku, Polsku, České republice, Rakousku, Švýcarsku a Německu na duben a květen 2023. Jsme upřímně smutní a zklamaní, ale opravdu doufáme, že se uvidíme, až budeme znovu v Evropě v dubnu a květnu 2023. Všechny již zakoupené vstupenky nadále zůstávají v platnosti. Jaroslav Uhlíř s Kapelou 1.5.2022 zrušeno, vstupné se vrací v místě zakoupení. Ať je koncert zrušen, nebo má nový termín, obracejte se na prodejce, u kterého jste si vstupenky zakoupili. V případě nejasností se na nás můžete obrátit na telefonu 605 108 326 a emailu: vstupenky@hybernia.eu, pokladna@hybernia.eu Děkujeme. 

GALILEO

GALILEO Nejbližší termín 11. 11.

GALILEO - MUZIKÁL PLNÝ HVĚZD! Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty? Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy. Vstupenky můžete zakoupit na pokladně našeho divadla nebo přes síť našich prodejních partnerů. ZDE Těšíme se na Vás!

HAMLET

HAMLET

Z důvodu opatření proti nemoci COVID-19 je představení odloženo. Ohledně zakoupených vstupenek kontaktujte, prosím, obchodní oddělení. Světově nejúspěšnější muzikálové zpracování Shakespearova Hamleta. Hvězdně obsazený muzikál Janka Ledeckého s monumentální výpravou, náročnou choreografií, dramatickými scénami a nádhernou hudbou. Muzikál, který ohromil diváky po celém světě.

Podmínky pro návštěvu kulturních akcí platné od čtvrtka 14. března 2022

Podmínky pro návštěvu kulturních akcí platné od čtvrtka 14. března 2022

Divadelní představení se mohou konat. Počet přítomných diváků není omezen. Diváci již nemusí mít nasazený respirátor či roušku.  Těšíme se na Vás.

Pozor změna: TARZAN 15.10.18h

Vážení diváci, omlouváme se, Muzikál TARZAN 15.10 od 18h se přesouvá na 16.10.14h. zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pro více informací kontaktujte prosím obchodní oddělení: 605 108 326, vstupenky@hyber­nia.eu Děkujeme za pochopení.

Prodej podzimních termínů muzikálu Tarzan, Mefisto a Galileo zahájen

Prodej podzimních termínů muzikálu Tarzan, Mefisto a Galileo zahájen

Milí diváci, děkujeme Vám za Vaši přízeň. Jsme rádi, že jste s námi. I v příští sezóně se můžete těšit na své oblíbené muzikály Tarzan, Mefisto a Galileo. Vstupenky jsou již v prodeji! TARZAN: Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných muzikálů TARZAN s nádhernou hudbou Phila Collinse. Výborné herecké výkony Josefa Vojtka, Dity Hořínkové (nominace na cenu Thalie za roli Kaly), Ivany Korolové , Davida Gránského, Petera Pechy, Roberta Urbana, Jaromíra Dulavy, Ernesta Čekana, nové posily Jany Zanáhlíkové a dalších, tanec, akrobacie a také krásný příběh, díky kterému se ocitnete uprostřed pravé džungle. VÍCE INFORMACÍ O MUZIKÁLU TARZAN VSTUPENKY TARZAN MEFISTO: Thálií oceněný muzikál, jenž se dočkal úspěchu nejen u nás, ale až v samotném Soulu. Příběh pravé lásky a touhy po mladí, za cenu odevzdání vlastní duše ďáblu. Těší se na Vás Josef Vojtek, Jiří Zonyga, Ivana Korolová, Dita Hořínková, Jan Kříž, Petr Ryšavý, Jaromír Dulava, Michal Novotný a další. VÍCE INFORMACÍ O MUZIKÁLU MEFISTO VSTUPENKY MEFISTO GALILEO: Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení v Divadle Hybernia. Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty? Obsazení: Janek Ledecký, Tomáš Novotný, Sabina Laurinová, Dasha, Ivana Chýlková, Elin Špidlová, Bohouš Josef, Petr Kolář, Josef Vojtek a další. VÍCE INFORMACÍ O MUZIKÁLU GALILEO VSTUPENKY GALILEO

Romeo a Julie - balet

Romeo a Julie - balet

Milostná tragédie Romea a Julie je jistě jedním z nejznámějších příběhů lásky v historii světového dramatu.

The Best of Swan Lake

The Best of Swan Lake Nejbližší termín 7. 7.

To nejlepší z Labutího jezera Jedná se o ucelený příběh na motivy německé pohádky s hudbou kterou složil P.I.Tchaikovsky. Délka představení je 105 minut včetně 15ti minutové přestávky. Budete mít možnost shlédnout nejlepší české baletní sólisty. Příběh je vhodný i pro děti od 3 let.

Předchozí | 1 | Další