Výstava Modrá květina /Blue Flower Exhibition

S radostí vám můžeme dnes představit multimediální výstavu, kterou budete moct zhlédnout v průběhu prázdnin, ale i po nich, ve foyer Divadla Hybernia!
Vydejte se s námi na pouť do historie! Uhrančivá multimediální výstava Modrá květina v Divadle Hybernia vás zavede do důležitých milníků historické Prahy a zejména domu U Hybernů, kde se divadlo nachází. Jedinečná výstava, která zaútočí na všechny vaše smysly a vtáhne do víru událostí!

Staňte se poutníky proti toku času. Za pomocí nejmodernějších technologií budete součástí dění. Zažijete středověkou povodeň, morovou epidemii, třicetiletou válku a další události, které utvářely podobu Prahy. Díky animacím, zvukovým a vizuálním efektům prožijete spojení všech smyslů s historií a poodhalíte roušku mystické Prahy.

Audiovizuální výstava „Modrá květina“ režírovaná umělkyní Marií Krajplovou přináší unikátní propojení historických artefaktů, křesťanské symboliky a animace ve 2D i 3D prostoru. Díky speciálním projekcím zažijete neuvěřitelnou podívanou.