Vzdělávání

Příměstský muzikálový tábor 2024

Snímek obrazovky 2024-04-09 130502

Muzikálový tábor je určený dětem ve věku 9-18 let. Během tohoto muzikálového týdne budou mít studenti unikátní možnost si vyzkoušet jaké to je hrát, tančit či zpívat na velkém scéně divadla Hybernia. Spolu se zkušenými lektory a muzikálovými herci připraví zkrácenou verzi muzikálového představení, které na konci týdne předvedou svým rodinám a přátelům na jevišti divadla Hybernia. V celém týdnu bude probíhat intenzivní pěvecká, herecká a taneční příprava a zároveň se studenti budou podílet i na přípravě scény a kostýmů.

Provozní doba muzikálového tábora ja 8:00-16:00, každý den v divadle Hybernia.

Přihlášky ke stažení na www.detska-studia.com, další informace na musicstudio@detska-studia.com, +420 602 684 198. Cena: 4000,- Kč - v ceně tábora je zahrnuta strava (oběd + 2x svačina) a pitný režim.

Studio muzikálového herectví

Změňte divadelní sny vašich dětí ve skutečnost a přihlašte je do některého z našich kurzů!

Pro koho jsou kurzy určeny?

  • Děti s profesionální ambicí: Mají vaše děti vášeň pro divadlo a touží po profesionální kariéře?
  • Umělecky zaměření jedinci: Pokud hledáte intenzivní uměleckou zájmovou aktivitu, budeme vaším kreativním domovem.

Co můžete očekávát?

  • Komplexní divadelní přípravu: Nabízíme hereckou, taneční a pěveckou průpravu.
  • Odborné vedení: Děti budou učit zkušení lektoři, kteří jim pomohou rozvinout dovednosti v tanci, herectví a zpěvu na profesionální úrovni.
  • Představení: Během celého roku budou děti studovat a připravovat představení, půjde buď o junior nebo plnou verzi známých britských a amerických muzikálů. Vždy v originálním českém překladu a přebásnění.
  • Profesionální produkce: Naše představení se v pravidelných reprízách hrají v hlavním sále divadla Hybernia v profesionálních kulisách, s osvětlením a ozvučením, kostýmy šitými na míru, maskami a divadelním líčením.
  • Spolupráce s odborníky: Spolupracujeme s lektory zpěvu, jevištní mluvy, choreografy a dalšími divadelními profesionály.
  • Profesionální příprava: Naše studenty budou připravujeme ke konkurzům do profesionálních muzikálových divadel v Praze, Brně a Plzni a k přijímacím zkouškám na umělecké střední a vysoké školy.

V minulosti jsme nastudovali tyto muzikály: One Bright Star, Frankie a Já, Hagbanino prokletí, Splň si svůj sen, Šeherezáda, Annie, Pravá blondýnka, Malá mořská víla, Madagaskar a Pomáda.

Sledujte náš Facebook nebo Instagram, kde najdete veškerou fotodokumentaci našich nezapomenutelných momentů, nebo na stránkách detska-studia.com.

Studio muzikálového herectví provozují Dětská studia, s. r. o.

Představení vhodná pro děti a mladistvé