O inscenaci

rušném městě a sleduje skupinu talentovaných a různorodých mladých umělců, kteří se touží prosadit ve světě zábavy. Představení nám ukáže vzrušující svět tance, hudby, herectví a hledání umělecké dokonalosti. Zachycuje zápolení a triumfy studentů, kteří se snaží vyrovnat s náročným učebním plánem, sledují své vášně a objevují svůj pravý potenciál. Od náročných konkurzů přes zkoušky a dechberoucí vystoupení je FAME oslavou syrového talentu, oddanosti a touhy po dosažení svých snů.

Postavy, každá s vlastními talenty a příběhy, navazují hluboká přátelství a sdílejí cesty svých vrstevníků. Učí se, že úspěch nepřichází bez tvrdé práce, odhodlání a schopnosti překonávat překážky. Když čelí výzvám náročného vzdělání a osobního života, objevují také sílu kreativity a sebereflexi.

S živým hudebním doprovodem, dynamickými tanečními čísly a nezapomenutelnými písněmi je FAME inspirativním dílem, které nám připomíná, že s vášní, vytrvalostí a podporou přátel můžeme dosáhnout po čem toužíme.

Tento muzikál je poctou hledání umělecké dokonalosti a nezlomnému duchu těch, kteří si troufnou snít velké sny a tvrdě pracují na dosažení svých cílů. Je to oslava scénických umění, studentů, kteří je zkoumají, a mentorů, kteří je na jejich cestě ke slávě vede.

Muzikál Fame je určen dětem 7., 8. a 9. tříd a studentům středních škol.

Délka představení
1 hodiny 0 minut
včetně přestávky

Termíny představení

Tvůrci a obsazení

Obsazení

Tvůrci

Režie
Martin Bujárek
Choreografie
Tomáš Kuťák
Zobrazit více
Hudební nastudování
Barbora Waschinger Tomková
Překlad
Milan Malinovsky
Překlad
Barbora Waschinger Tomková

Fotogalerie