O inscenaci

Francouzský klavírista a skladatel, který byl v roce 2022 jedním z 10 nejvíce streamovaných umělců klasické hudby na světě, vystoupí v pražském Divadle Hybernia.
Sofiane Pamart vystupuje na prestižních pódiích po celém světě, nejčastějším slovem na jeho plakátech je přitom „vyprodáno“, a to obvykle několik měsíců před koncertem. Je prvním klavíristou v historii, který vyprodal legendární francouzskou halu Accor Arena Bercy v její maximální kapacitě.
Sofiane Pamart je považován za jedinečného hudebníka, který se nebojí vedle klasického repertoáru prozkoumávat i nevyšlapané cesty mimo pravidla klasické hudby. Jeho dílo je temné i poetické současně a zasahuje emoce publika napříč věkem i žánry.
Za spolupráci s rappery, jako klavírista a skladatel, získal 16 zlatých a 4 platinové desky. Dalším z jeho zlatých alb je nahrávka „VIVRE“ se zpěvákem Arnem.
V roce 2020 vydal své první album „PLANET“ a v roce 2022 druhé s názvem „LETTER“.  O tom, jak očekávaná tato nahrávka byla, svědčí mimo jiné to, že její vydání bylo týden oznamováno na největším billboardu na Times Square v New Yorku.
Sofiane Pamart v roce 2023 vyrazil na celosvětové turné, a pokud vám zatím nezkřížil cestu, máte jedinečnou příležitost k objevování jeho hudebního světa na pražském vystoupení 14. listopadu 2023 v pražském Divadle Hybernia.

Vstupenky jsou k dispozici v prodejní síti GoOout.net a Ticketmaster.cz

Délka představení
2 hodiny 0 minut
včetně přestávky

Fotogalerie