O inscenaci

Přijďte si užít nezapomenutelný vánoční večer plný živé hudby a magických melodií na svátečním koncertě zpěvačky Kamily Nývltové v divadle Hybernia dne 25. listopadu 2024 od 19:00 hodin. Tento speciální večer bude zvlášť oslnivý díky úžasnému hostu, světoznámému autoru filmových melodií, Thomasu Bergersenovi, se kterým Kamila spolupracuje více než pět let a měla tu čest s ním jet už dvě evropské tour skupiny Two Steps from Hell.

 

Thomas Bergersen, skladatel a producent filmových melodií, přinese do sálu divadla Hybernia své nezaměnitelné hudební kouzlo. Jeho úžasná práce na hudbě k filmům získala obdiv po celém světě a jeho příspěvek k vánoční atmosféře bude nezapomenutelný.

Společně s Kamilou za doprovodu smyčcového quartetu Klasix, smyčcového orchestru Dolce Furiosi a pěveckého sboru Česko zpívá, se Thomas Bergersen připojí k tomuto speciálnímu vánočnímu koncertu, proto očekávejte emotivní interpretace tradičních vánočních melodií i nové aranžmá, které vás vezmou na cestu plnou radosti, lásky a naděje.

 

Kamilu na jejím vánočním koncertu doprovodí také Sing Sing Quintet, ve složení zpěváků Michaela Nosková, Bohuš Matuš, Tomáš Trapl a Peter Pecha, uskupení svými úžasnými vokály a harmoniemi přinesou do sálu nezapomenutelnou atmosféru.

 

Kamila, známá svým kouzelným hlasem a vášní pro vánoční hudbu, přivede na scénu divadla Hybernia nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky vánočních písní. Její vystoupení bude plné klasických vánočních hymen, ale i moderních hitů v nových aranžmá, které okouzlí publikum všech věkových kategorií, proto se diváci mohou těšit na nezapomenutelný večer plný magie vánočních světel, radosti a přátelské atmosféry.

Kamila Nývltová přinese do sálu Hybernia duch Vánoc prostřednictvím svého působivého hlasu a emotivních interpretací, které pohladí duši a připomenou všem přítomným sílu vánočních tradic.

Nezapomeňte si rezervovat místo na tomto zvláštním koncertě, který slibuje přivést k sobě rodiny a přátele v duchu vzájemného spojení a radosti z blížících se Vánoc.

Termíny představení

Pondělí 25. 11. 2024 19:00
Koncert

Fotogalerie