O inscenaci

Tento rok vystoupí jako hosté Bára Basiková, Lenny, Vesna, vokální skupina Skety a další. Někteří z těchto hostů usednou také v porotě, která vybere absolutního vítěze.

Mezinárodní pěvecký festival Bon Art Junior Fest dává mladým pěveckým talentům ve věku 10–16 let jedinečnou šanci ukázat, co umí. Z přihlášených adeptů budou za Českou republiku vybráni účastníci, kteří se následně utkají se zpěváky z dalších zemí ve velkém finále v pražské Hybernii. Za doprovodu dámského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra zazpívají sólovou píseň a několik společných písní. Vítěze, který získá odměnu 4 000 euro, ze všech soutěžících vybere odborná porota.

Galavečerem provedou Jan Čenský a Patricie Kaňok Fuxová. Jan Čenský má se soutěží několikaleté zkušenosti: „Já jsem začal spolupracovat s Richardem Liegertem a jeho synem Jakubem už asi před pěti lety, když začínalo Sanremo Junior CZ/SK. Už tehdy jsem byl nadšen, protože tam soutěžily děti od 6 do 15 let a předstoupily před vyprodané hlediště s obrovským symfonickým orchestrem za zády… já bych ani nedošel na pódium! Za to je moc obdivuji. Ale samozřejmě za tím stojí hodně hodin práce a péče. Kromě pěvecké přípravy se děti učí, jak vystupovat, zde jsme trochu přiložili ruku k dílu my s Lenkou Bernardes. Je to zkrátka skvělý nápad a jsem rád, že Sanremo Junior CZ/SK se změnilo na Bon Art Junior Fest a mladí talenti mohou ukázat, co v nich je, a možná je to vystřelí k jejich snům.”

Bon Art Junior Fest pořádá společnost Moonlight Production, která byla v letech 2016–2021 držitelem licence na realizaci známé mezinárodní soutěže pro mladé zpěváky Sanremo Junior za Českou a Slovenskou republiku. V roce 2022 Moonlight Production založila Bon Art Junior Fest a otevírá tak cestu k úspěchu dalším pěveckým nadějím.

Vstupenky v prodejní síti TicketPortal.cz

Fotogalerie