O inscenaci

Jsou zpět! Po dvou letech života v džungli na plážích Kostariky se Deva a Miten vracejí k živým koncertům.

S obnovenou inspirací a sbírkou nových a starých klasik, včetně Gayatri Mantra, Moola Mantra, So Much Magnificence, Rain of Blessings, Tara Mangalartha Mantra…a mnoha dalších z jejich nedávného nejprodávanějšího alba TIMELESS, nominace na Grammy Deva Premal & Miten jsou zpět na cestách.

Deva a Miten společně se svým Temple Bandem představují večer skvělé hudby, milujících srdcí, otevřených hlasů a nejvyššího ponoření do manter a meditace.

Deva a Miten se v doprovodu své skvělé Temple Band včetně dlouholetého spolupracovníka Jobyho Bakera podělí o novou hudbu ze svého domova v džungli, spolu s Gayatri Mantrou a mnoha dalšími nadčasovými klasikami z jejich 30letého repertoáru.

Miten: „Pojďte a zpívejte! Je nezbytné, abychom v těchto temných časech zůstali ve spojení. Je naším rodným právem sejít se a zpívat své modlitby.
Nyní můžeme znovu zažehnout oheň, o který jsme pečovali poslední dva roky.“

Deva: „Pojď a zazpívej. Není nic, co by se vyrovnalo zvuku lidských hlasů zvednutých v extázi. Je čas vyléčit naše utrápená srdce. Pro Mitena a já je to naše životní krev a byla to touha po lidském doteku.“ – lidské spojení – které nás přivedlo zpět na cestu.
Je to znovushromáždění kmenů – shledání spřízněných duší!“

Spadne déšť požehnání – líbá zemi a tuto svatou půdu, kde stojíme v pokoji, abychom zpívali svaté jméno.

Vstupenky prosím kupujte pouze z oficiálních prodejen vstupenek GOOUT.CZ , propojených s touto webovou stránkou. Nemáme žádnou kontrolu nad neautorizovanými prodejnami vstupenek a nemůžeme zaručit ceny ani pravost vstupenek, takže to prosím neriskujte.

Fotogalerie