O inscenaci

Into the Woods je kouzelný a pohádkový muzikál, který zavede diváky do magického lesa, kde se setkávají postavy z nejrůznějších pohádek. Děj sleduje směšnou, dojemnou a dobrodružnou cestu, na kterou se vydávají, když se snaží splnit své nejtajnější přání.
Příběh spojuje klasické postavy, jako jsou Popelka, Červená Karkulka, Jack a stonek fazole či Čarodějnice, s novými postavami, jako jsou pekař a jeho manželka. Když se všichni ocitnou v lese, začíná se jejich životní přání plnit, ale rychle zjistí, že s sebou nesou i následky. Into the Woods vypráví o ceně, kterou musíme zaplatit za splnění našich snů, a o tom, že skutečné štěstí a harmonie se nachází nejen v pohádkovém světě, ale i v našich vlastních srdcích. Během jejich dobrodružství se postavy musí vypořádat s nebezpečím, zradou a magickými zvraty, což vede k nečekaným zvratům a nevyřešeným hádkám.

S pohádkovou hudbou, kouzelnými tanečními scénami a hlubokými emocemi je Info the Woods poutavým hudebním dobrodružstvím, které nám připomíná, že i ve světě pohádek se musíme vypořádat s reálnými problémy a důležitými rozhodnutími. Tento muzikál nás vede do srdce pohádky a ukazuje, že vše má svou cenu, a že konec pohádky nemusí být vždy šťastný, ale může nám přinést mnoho cenných lekcí.

Muzikál Into the woods osloví děti z 1. a 2. stupně základních škol.

Délka představení
1 hodiny 0 minut
bez přestávky

Termíny představení

Středa 4. 12. 2024 9:00
Dětské studio
Pro rodiny
Pro školy
Středa 4. 12. 2024 11:00
Dětské studio
Pro rodiny
Pro školy

Tvůrci a obsazení

Obsazení

Tvůrci

Režie
Karel Korsa
Choreografie
Linda Fikar Stránská
Zobrazit více
Hudební nastudování
Barbora Waschinger Tomková
Překlad
Karel Korsa

Fotogalerie