O inscenaci

Zpěvák JAN SMIGMATOR se vrací na scénu pražského Divadla Hybernia, aby zde 29. února 2024 v premiéře uvedl svůj nový koncertní projekt SWINGPHONIC, kterým repertoárově navazuje na své úspěšné album písní George a Iry Gershwinových a debutový koncert v newyorské Carnegie Hall. V nových elegantních aranžmá tak v doprovodu jazzového kvartetu a velkých smyčců PKF – Prague Philharmonia zazpívá slavné písně Velkého amerického zpěvníku, hity svých pěveckých vzorů Franka Sinatry a Tonyho Bennetta, ale dojde i na řadu vlastních autorských písní, které napsal Jan Smigmator v průběhu let společně s klavíristou a hudebním skladatelem Svatoplukem F. Smolou.

V jazzovém kvartetu se představí dlouholetí spoluhráči Jana Smigmatora, klavírista Vladimír Strnad, kontrabasista Jan Greifoner, bubeník Marek Urbánek a tenor saxofonista Jan Kyncl.

Velké smyčce PKF – Prague Philharmonia povede dirigent Stanislav Vavřínek a speciálním hostem koncertu bude houslový virtuos Jan Talich.

REPERTOÁR: FLY ME TO THE MOON, L.O.V.E., STRANGERS IN THE NIGHT, I’VE GOT A CRUSH ON YOU, S’WONDERFUL, BUT NOT FOR ME, BY STRAUSS, A FOGGY DAY IN LONDON TOWN, FOR ONCE IN MY LIFE, WATCH WHAT HAPPENS, HOW DO YOU KEEP THE MUSIC PLAYING,

A PIECE OF MUSIC, PIANO STORY, MŮJ ČARODĚJ, NEW YORK STATE OF MIND, ZA SVÝM SNEM JÍT…

Součástí VIP vstupenek (10. a 11. řada) je prohlídka zákulisí včetně prohlídky terasy s krásným výhledem na Prahu.

Upozorňujeme diváky, že místa v 1. řadě mají stístěný prostor pro nohy. Pokud potřebujete z jakéhokoliv důvodu více místa, prosíme, abyste si vybrali k sezení jinou řadu. Děkujeme za pochopení.

Termíny představení

Tvůrci a obsazení

Obsazení

klavír
Vladimír Strnad
kontrabas
Jan Greifoner
Zobrazit více
bicí nástroje
Marek Urbánek
tenor saxofon
Jan Kyncl
dirigent Prague Phiharmonia
Stanislav Vavřínek
housle
Jan Talich

Tvůrci

zpěv, průvodní slovo
Jan Smigmator

Fotogalerie