O inscenaci

14.12.2024 – OLOMOUC, Výstaviště Flora
15.12.2024 – OSTRAVA, Gong
16.12.2024 – ZLÍN, Kongresové Centrum
18.12.2024 – PLZEŇ, Synagoga (bez Filharmonie)
19.12.2024 – PRAHA, Hybernia

 Kouzlo Vánoc už je pryč a mnozí vyhlíží jaro. TARJA TURUNEN však nenechává sílu vánočních koncertů, které se jí podařilo před Vánocemi u nás opět vyprodat, vyprchat a vrhla se do příprav letošních vánočních koncertů, aby nám opět obohatila, obzvláštnila a ozdobila i ten letošní Advent, co přijde!

TARJA má u nás obrovskou fanouškovskou základnu, a to nejen v metalových řadách. Její každoroční vánoční koncerty navštěvují lidé všech věkových kategorií milující její hudební nadání, školený hlas a vždy dokonalé, mistrovsky podané vánoční skladby z celého světa, ať už s malým doprovodem, nebo s velkým symfonickým orchestrem.

Letošní vánoční koncerty nazvané „Dark Christmas“ (podle její stejnojmenné nejnovější vánoční desky) se odehrají hned v 5 městech! OLOMOUC, OSTRAVA, ZLÍN, PLZEŇ a PRAHA. Ve 4 městech bude TARJU doprovázet zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů, a to v OLOMOUCI, OSTRAVĚ, ZLÍNĚ a PRAZE. V Plzeňské Synagoze velikost pódia neumožňuje účast velké filharmonie, a tak tento koncert proběhne v komornějším provedení, bez filharmonie.

Čeká vás opět trochu strašidelný, ale přesto nádherný zimní hudební zážitek! Advent je sice ještě daleko, ale vy se na něj můžete začít těšit už teď!

Předprodej v prodejní síti TicketPortal.cz a na webu Pragokoncert.cz

Fotogalerie